Хвала мозолястим селянським рукам

Осінь — прекрасна пора, яка несе із собою безліч професійних свят. Одне з них — День працівників сільського господарства. Листопад для сільгоспвиробника — закінчення польових робіт та пора підсумків за трудовий рік.

Нещодавно в Мар’янівському будинку культури відбувся святковий концерт, приурочений цій події. На святі згадали про працьовиті руки наших аграріїв, висловили глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Напружена хліборобська праця завжди була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Працьовиті руки сільських трудівників, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі — мир і спокій. Учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури вітали працівників піснями у виконанні жіночого ансамблю та сольними виступами під керівництвом музичного керівника Михайла Гончаренка. Також в подарунок трудівникам сільського господарства молодим хореографом Вікторією Ткаченко було поставлено два танці за участю учнів школи та жителів села.

Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли сільський голова Олексій Вареник та сільський бібліотекар Олена Дердуга. Також на свято завітав колектив з с. Козацьке Звенигородського району із своєю концертною програмою. По завершенні концерту всіх присутніх у залі пригостили святковим короваєм. Концертна програма додала всім присутнім чудового настрою. Всі учасники святкового концерту щиро дякують за матеріальну допомогу мар’янівським підприємцям та ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі».

День працівників сільського господарства увінчує напружений, сповнений одвічними селянськими клопотами хліборобський рік. Тож нехай рясно колосяться наші ниви, хай будуть благословенні дороги, які ведуть до оновлення нашого багатостраждального села. Низький уклін всім, хто має честь належати до святого хліборобського роду. Прийміть наші найщиріші поздоровлення зі святом та слова вдячності всім за щоденну працю в ім’я розвитку села, гідного життя українського народу. Щастя, здоров’я, доб-ра, широкої осяйної дороги до процвітання нашої рідної України!

Наталія ПРОКОПЕНКО, директор Мар’янівського будинку культури.