КОЛИ ПРОБЛЕМИ СЕЛА ВИРІШУЮТЬСЯ СПІЛЬНО

Нинішнього року сільським головою села Бурти громада вже втретє обрала Олега Івановича Волошина. Із 330 жителів села, які брали участь у голосуванні, майже всі віддали за нього свої голоси. Довіра людей і те, що зроблене в Буртах сьогодні, свідчить, що стиль роботи Олега Івановича ― разом у тісній співпраці з громадою та соціальними партнерами вирішувати всі сільські проблеми.

Кожну добру справу сільський голова ставить у заслугу своїм односельцям. Бо вміють буртівці зорганізуватися і разом вирішити будь-яку проблему. Приклад цьому ― газифікація села. Свого часу саме за участі місцевого господарства та жителів села всього за дев’ять місяців було збудовано газопровід до с. Бурти та газифіковано оселі його жителів.

Так само організовано вирішувалося питання і з під’їзною до села дорогою, на яку витрачено близько 800 тисяч грн. Окрім вкладених коштів соціальних партнерів, самі жителі Буртів зібрали 28 тисяч грн.

А за останні кілька років в селі відремонтовано дорогу по вулиці Щорса, частина якої була повністю зруйнована. Її зробили за кошти місцевого товариства та сільради. Також відремонтовано дорогу й по вул. Першотравневій. По селу проведено вуличне освітлення, відремонтовано обеліск Слави, зведено огороджу навколо сільського кладовища, проведено косметичний ремонт фойє клубу.

Упорядковано в’їзд у село та облаштовано зупинку в центрі Буртів.

В приміщенні сільської ради замінено всі вікна, встановлено котел, який опалює всі його приміщення. Тривають роботи з ремонту сільської церкви.

Сільська рада нині оплачує харчування усіх учнів школи та під’їзд дітей до Сигнаївської школи.

Багато чинників впливають на злагоджену роботу сільської ради. І, мабуть, кожен сільський голова знає і бачить можливі шляхи для вирішення проблем свого села. Буртівська сільська рада, бюджет якої в основному наповнюється від надходжень за оренду землі, могла б вирішувати усі питання оперативно та конструктивно, якби на законодавчому рівні було вирішено питання щодо можливості розпоряджатися землями, які знаходяться поза межами села. Це дало б змогу залучати в бюджет більше коштів, а людям, які хочуть реалізувати себе в підприємницькій діяльності, реалізувати своє право на це, ― вважає голова села Буртів Олег Волошин.

І переконаний, що будь-які сільські проблеми можна вирішити лише за підтримки громади села, довіри та розуміння односельців.

Молодша медична сестра сільського ФАПу Тамара Савівна ВАСИЛЬЧЕНКО проводить фізпроцедуру жительці села Людмилі Анатоліївні МАМІТЬКО.

Депутат обласної ради та директор СТОВ «Першотравневе» Віктор СТЕПОВИЙ на одній із зустрічей з громадою села Бурти пообіцяв встановити дитячий майданчик на території школи. Кілька тижнів тому такий майданчик вже з’явився на шкільному подвір’ї.

Церква Покрови стала другою цегляною церквою у Шполянському районі.

Нині за кошти місцевого господарства СТОВ «Україна» (директор Сергій БОВСУН) триває ремонт церкви.