Комітет Європарламенту проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною

Рішення підтримали 49 євродепутатів.

Комітет Європарламенту із закордонних справ підтримав проект резолюції, яким пропонується ратифікувати Угоду про асоціацію України з Євросоюзом. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комітету в понеділок, 8 вересня.

Підтримали резолюцію 49 депутатів, четверо утрималися і вісім виступили проти такого рішення. За словами доповідача Яцека Саріуша-Вольського, тепер справа за голосуванням 16 вересня у Страсбурзі, коли європарламент на засіданні може ратифікувати Угоду про асоціацію з Україною.

Як повідомляв Корреспондент. net, Президент України Петро Порошенко заявив, що Угода про асоціацію України з Євросоюзом буде передана на ратифікацію до Верховної Ради в середині вересня. Пізніше Порошенко і президент Європарламенту Мартін Шульц домовилися про ратифікацію Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі Україна-ЄС синхронно в українському та Європейському парламентах.

Рада і Європарламент одночасно ратифікують Угоду про асоціацію

Нагадаємо, що Україна і Євросоюз підписали 27 червня у Брюсселі економічну частину Угоди про асоціацію, яка передбачає створення зони вільної торгівлі. Згідно із законодавством, внесення будь-яких змін до тексту Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі України з ЄС неможливе. Документ вже парафований і підписаний всіма сторонами та очікує ратифікації українським парламентом. Політична частина Угоди про асоціацію Україна – ЄС була підписана 21 березня.

Джерело:ua.korrespondent.net