Жителів Черкаської області закликають бути обережними через погодні умови

Черкащина готується до погіршення погодних умов. Як попереджає Черкаський обласний центр з гідрометеорології, у нашому регіоні 7-9 січня очікуються складні погодні умови внаслідок вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та впливу добре насиченого вологою південного циклону. Про це пише "Шполяночка+", з посиланням на Черкаську міську раду.

 Удень 7 січня та впродовж доби 8 січня на Черкащині прогнозується значний сніг, встановлення снігового покриву 10-20 см. Пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети висотою 30-40 см, на дорогах ожеледиця.

 Упродовж 7-9 січня очікується значне зниження температури повітря вночі до 14-19° морозу, вдень до 9-14° морозу.

«Такі складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту' на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення», - зазначає начальник Черкаського ЦГМ Віталій Постригань.

Комунальні служби міста переведені у режим повної готовності, зазначає перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

 «Закликаю водіїв та пішоходів бути максимально обачними та обережними. На дорогах міста працюватиме комунальна техніка. Також прошу водіїв не паркуватися обабіч вулиць та доріг, аби не заважати працювати спецтехніці», - говорить Сергій Тищенко.