Компанія LNZ Group розширює міжнародну співпрацю

Нинішнього року компанія LNZ Group розпочала співпрацю з сербською компанією Elixir Zorka, яка займається виробництвом мінеральних добрив. Вперше на своїх демополях LNZ Group використовує стартові добрива Su-per Start.

Днями представники Elixir Zorka завітали на поля LNZ Group, щоб ознайомитися з першими результатами спільної роботи. За словами наукового спеціаліста LNZ Group Анатолія Даценка, сьогодні можна сміливо сказати, що використання стартових добрив на полях компанії вже дало очевидний ефект. Порівнюючи рослини, які сіялись разом із внесенням стартового добрива і ті, які сіялись без нього, то вже на початковому етапі помітно відмінності.

— Вчора ми проаналізували перший етап змін. Навіть при перепадах температур та великих опадах, ми не помітили жодних ознак стресу — як на кукурудзі, так і на соняшнику. Рослини відрізняються за товщиною стебла, за листком (він масивніший, товщий, має зелене забарвлення без жовтого відтінку), більшу кореневу систему. Спостерігатимемо за процесом і далі. Ці добрива ми використовуємо вперше і наразі — задоволені ними, — зазначив Анатолій.

Задоволений співпрацею між компаніями і сподівається на її розвиток і директор комерційного відділу компанії Elixir Zorka Даян Відовіч.

Це перший рік співпраці з компанією LNZ Group на демополях з використанням наших добрив. Ми розпочали її у листопаді минулого року і зараз вже бачимо перші результати. Звичайно, для більшої конкретики треба дочекатись, поки зберуть урожай і оцінять реальні результати, але наразі вже видно різницю між рослинами з добривом і без нього. Не менш приємно бачити і високий професіоналізм із боку фахівців компанії LNZ Group, тож сподіваємось, що наша співпраця розвиватиметься і надалі, — розповів Даян.

Окрім аналізу перших результатів співпраці, представники Elixir Zorka побували на Лебединському насіннєвому заводі, після відвідин якого були вражені потужностями підприємства та кваліфікацією його працівників.

— Я справді вражений побаченим і переконаний, що з цією продукцією та обладнанням, яке має LNZ, вони дадуть нові стандарти для компаній, які хочуть прийти в Україну і які вже є в цій країні. Зрозуміло, що обладнання не може функціонувати без людей. А я бачу, що в цій компанії і з кадровим потенціалом все гаразд, тут дійсно працюють справжні професіонали. Майбутнє ЛНЗ — в безпеці, — наголосив представник Elixir Zorka.

Оксана ШЕВЧЕНКО.