Кому і що принесе рік Вогняного Півня?

СХІДНИЙ ГОРОСКОП

ЩУРАМ у 2017 році потрібно запастися терпінням — воно необхідне, щоб домогтися успіху. Рік готує вам чимало випробувань, але кожне з них стане етапом на шляху до великої і важливої перемоги. Не варто кардинально змінювати своє життя, небажано ризикувати. Потрібно обережніше ставитися до грошей, бути перебірливими в контактах, довіряти тільки перевіреним людям. Не намагайтеся встигнути все, краще зосередьтеся на чомусь одному.

БИКІВ чекає щасливий і спокійний рік. Він обіцяє завершення великої роботи і отримання довгоочікуваної нагороди. Продовжуйте працювати і не розслабляйтеся, адже в цьому році багато що залежить від ваших зусиль. Можливі розчарування, причиною їх можуть стати люди, яким ви довіряли.

ТИГРИ проведуть рік непогано, якщо не стануть турбуватися даремно. Грандіозних змін у житті Вогняний Півень їм не обіцяє, але дає можливість багато чого довідатися про себе, вирішити внутрішні проблеми, налагодити стосунки з близькими, насолодитися світом і взаєморозумінням в сім'ї.

КРОЛИКАМ краще не розслаблятися: їх чекає напружений рік. Можливі випробування і небезпеки. Інтуїція допоможе все подолати, але не завжди це буде легко. Дуже важлива спостережливість: поки ви уважно дивитеся навколо і помічаєте кожну дрібницю, неприємності обходять вас стороною.

ДРАКОНАМ варто шукати однодумців: у рік Півня поруч повинні бути люди, які поділяють ваші цілі, пріоритети і турботи. Рік обіцяє бути вдалим з фінансової точки зору. Непогано заробити зможуть навіть Дракони, що вважають за краще сидіти, склавши руки, і зовсім нічого не робити.

ЗМІЙ в 2017 році чекає великий успіх. Обставини складаються якнайкраще, вам буде легко виявити себе, домогтися успіхів у найскладніших справах, вирішити неординарні завдання. Помітно покращаться стосунки в родині, багатьом конфліктам буде покладено край.

КОНЯМ треба пам'ятати: те, як складеться 2017 рік, багато в чому залежить від них самих. Налаштуйтеся на оптимістичний лад, і сама доля буде на вашому боці. Творчий підхід до справ і цілеспрямованість допоможуть досягти успіху в роботі, а дружелюбність і доброта обіцяють зміни на краще в особистих стосунках.

ОВЕЦЬ чекають великі зміни в житті. Представники знаку стають більш самостійними і незалежними, діють рішучіше, розлучаються зі страхами та ілюзіями. Можливі небезпечні пригоди, але вас супроводжуватиме удача, і все закінчиться благополучно.

МАВП чекає вдалий рік. Вони будуть особливо винахідливі, тому знайдуть застосування своїм талантам, вирішать складні питання, що стосуються сім'ї. У рік Півня Мавпам легше зосередитися, вони вже не кидаються від однієї справи до іншої, а можуть довго займатися вирішенням одного завдання — це і допомагає домогтися успіху.

ПІВНІВ чекає неоднозначний рік. Багато чого залежатиме від особистих якостей представників знака, їх духовної зрілості і муд-рості. Буде багато гострих, суперечливих ситуацій, доведеться миритися з тим, що іноді чужа думка може бути важливішою за вашу. Ви прагнете не стільки до власного успіху, скільки до справедливості, і неодмінно її досягнете.

СОБАКАМ рік може принести неприємності, якщо вони не будуть обережні від початку. Будьте гранично миролюбні, намагайтеся ні з ким не сваритися і вирішувати всі конфлікти шляхом переговорів. Тільки при такому підході можливі зміни на краще в усіх сферах життя. Цінуйте і бережіть друзів, зараз ви потребуєте їх, а вони — вас.

СВИНІ навряд чи захочуть щось кардинально змінювати в своєму житті і зможуть провести рік цілком приємно. Дохід їх трохи зросте, причому для цього не доведеться докладати зусиль. Буде можливість зробити вдалі інвестиції. До того ж, Свині будуть дуже привабливі, і це найкращим чином позначиться на їх особистому житті.