Кому смішно, а кому невтямки

Я — жителька села Станіславчик, працюю листоношею. Вирішила написати листа до редакції під враженнями від оприлюднених думок вищого чиновника. Прочитала на сторінках «Шполяночки+» статтю, в якій заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків розповідає, що мінімальна зарплата держслужбовця повинна бути як у країнах Східної Європи — 700—1500 євро. Зі знаннями іноземної мови, володінням технічних навичок, юриспруденції вони не хочуть отримувати мізерну зарплату, бо це, бачте, на його думку, смішно!

А не задумувались державні службовці і шановний пан Шимків, що люди працюють не тільки ті, котрі знають іноземну мову і юриспруденцію. Люди праці затребувані і в інших сферах, де вони сумлінно трудяться і без таких знань, але з цінними професійними навиками, і теж не хочуть отримувати мізерну зарплату. Сидіти в кабінетах на портфелях легше, ніж пішки носити вручну кореспонденцію, а отримувати за це 800 грн. на місяць. Ось кому смішно насправді.

В селах населення майже все безробітне. І заробити на пенсію, навіть мінімальну, дуже важко. Про сільське населення згадують лише напередодні виборів, бо треба голосувати за тих освічених держслужбовців, щоб вони отримували зарплату в сто разів більшу за селянина. Що ж робити цьому селянинові, який розуміється на сільському господарстві, але не знає юриспруденції та іноземної мови? То нам сміятися? Хотілося б, щоб цей лист прочитав пан Шимків та від душі посміявся. Або порадив би Президентові, як справедливо у гривневих еквівалентах оцінити в першу чергу працю людей села, а потім дбали про чиновників.

Тетяна ШКРЕБТІЙ. с. Станіславчик.