Кримчани вшанували Кобзаря

Паломництво

«Ми вшановуємо пам'ять Шевченка» — під цим гаслом 20 травня жителі села Кримки відвідали святиню українців - заповідник «Тарасова гора».

Як розповідає кримчанка Наталія Мрига, перше враження на Тарасовій горі в тім, що народ не забуває свого пророка, митця, поета-Кобзаря. Разом з нами там були делегації зі всієї країни. Поезія та пісні нашого земляка Т.Г Шевченка були написані з любов’ю до України, до свого народу, які і сьогодні звучали  на «Тарасовій горі»  і  не втратили гостроти та болю за рідну неньку Україну. Вшановуючи пам'ять, ми поклали квіти до могили  Т.Г.Шевченка, побували в музеї та в «Тарасовій світлиці». Фахівець із соціальної роботи Інна Топчу провела конкурс декламування віршів, вікторину, де діти та дорослі продемонстрували знання поезії Шевченка, біографічних фактів життя та свій розвиток кругозору.

-         Поїздка не відбулася б без допомоги спонсорів - директора ПРАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолія Ткаченка, міського голови Сергія Кравченка, нашого постійного куратора Сергія Струка, Ольги Діденко, в.о. старости села Миколи Запорожця та обраного громадою депутата Володимира Перегона.

«Учітеся, брати любі! Учітесь,читайте, і чужому научайтесь й свого не цурайтесь», — цими Тарасовими словами підсумувала подорож Ольга Діденко. Поїздка дозволила доторкнутися до вічного, нев’янучої творчості полум’яного слова Кобзаря.