Кримківський ФАП вже забезпечено кадрами

Вже майже рік у Кримківському фельдшерсько-акушерському пункті була вакантною посада завідувача. Про це повідомила головний лікар КЗ «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Качан. І от 5 липня в цьому закладі відбулося довгоочікуване призначення — його очолила молодий спеціаліст — фельдшер Марія Таран. Цього дня у ФАПі побував міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, депутат міської ради Володимир Перегон, керуюча справами міської ради Тетяна Герус, які представили громаді нового медичного працівника. Безперечно, для кримківців це гарна новина, адже відтепер вони матимуть змогу знову отримувати медичні послуги в селі, а також купувати ліки. Адже питання відновлення аптечного пункту теж невдовзі вирішиться, — наголосив Сергій Кравченко. 

— Без перебільшення скажу, що це велика подія для Кримок, — зазначила Наталія Качан. — Досить довго ніхто не відгукувався на вакантну пропозицію, бо молоді спеціалісти передусім прагнуть знайти роботу в місті, а не в селі.

Але за словами міського голови Сергія Кравченка, міською радою створюються всі мотивації і сприятливі умови для медичного працівника у Кримках — поки що для нього винайматиметься квартира, а з наступного року розглянеться питання придбання власного житла.

Нині приміщення і матеріальна база Кримківського ФАПУ перебувають у відмінному стані. Цей сільський медичний заклад перебував донедавна серед найкращих на теренах Шполянщини. А, крім того, як наголосила Наталія Георгіївна, за підсумками 2016 року управлінням охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації визначено третє місце у рейтингу закладів області за рівнем якості надання медичних послуг для КЗ «Шполянський ЦПМСД».

Міський голова, оглянувши приміщення ФАПу, відзначив, що найближчим часом тут проведуть всі необхідні косметичні ремонтні роботи, аби максимально забезпечити селян якісними медичними послугами. А перед будівлею вже наведено естетичний вигляд — укладено плитку, сформовано нові тротуари та квітникові клумби.

Наталія ДАВИДЕНКО