Квіткове море Кіровоградського дендропарку

Більшість із нас, мабуть, мріють про екскурсії за кордон. Але сьогодні такі поїздки не всі мо­жуть дозволити собі. Цілком ком­фортно відпочити можна і у нас, в Україні. Наприклад, відвідавши кіровоградський дендропарк, щоб побачити справжнє тюльпанове море.
Цей куточок недаремно нази­вають українською Голландією. Нинішньої весни тут практично одночасно розквітли 2 мільйони різнобарвних тюльпанів (на площі 15 гектарів), що є черговим ре­кордом України. Наступного року тут планують висадити уже 4 мільйони цибулин тюльпанів.
Сьогодні у дендропарку квітнуть усіма барвами веселки 100 сортів голландських тюльпанів. Окрім них, тут можна помилува­тися крокусами, нарцисами, гіацинтами, бузком, магнолією, саку­рою, деревом піона. Це справжня родзинка парку, на яку приїздять подивитися з усіх куточків нашої квітучої України.
Кіровоградський дендропарк ― це паркова зона, яка розміщена на 45 гектарах, 33 з яких займа­ють зелені насадження та ландшафтні куточки, а на 12-ти зна­ходяться розважальні заклади та атракціони. Додатковий комфорт відпочиваючим забезпечують роз­галужена мережа кафе, ресторан, літній кінотеатр, поля пляжного фут­болу та волейболу, концертні про­грами на центральній сцені парку, зоомістечко і дитячі анімаційні про­грами. При цьому вхід до парку завж­ди залишається безкоштовним.

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).