«Київський розгром»: «ЛНЗ» почало сезон із розгромної перемоги

ФК «ЛНЗ – Лебедин»  вдало стартував у новому чемпіонаті України серед аматорів. Новий тренер, повернення Ткаченка в старт і 10 новачків принесли свій результат.

Київ – молода команда, яка ще задасть темп суперникам у наступних турах. Так після гри сказав керманич «ЛНЗ» Юрій Бакалов. Однак Лебедин не дав супернику створити абсолютно нічого.

Ткаченко двічі забив у першому таймі дивовижні голи, тому на перерву команда пішла з комфортним гандикапом.

У другій половині стало помітно, як в обороні гостей з’явились величезні розриви між лініями, куди легко вбігали голодні лебединці: Замуренко стрибнув на передню стійку під передачу Бурліна, Котляр скористався вільною зоною, Ткаченко по-футзальному з носка оформив хет-трик, а Доронін «плюнув» з-за меж штрафної так, що Примаченко тільки очима провів м’яч.

Результативна перемога для ЛНЗ 6:0. Наступний матч команда зіграє вже за тиждень.

Аматорський чемпіонат України 2020/2021

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – АФСК «Київ» (Київ) 6:0

Голи: Ткаченко (30, 41, 64), Замуренко (52), Котляр (60), Доронін (69)

ЛНЗ: Панченко – Листопад (Даценко 70), Сафонов, Кошелюк, Бурлін (Калініч 79) – Доронін, Сторчоус, Ткаченко (Іваночко 66), Пуш (Шаповал 76), Котляр (Микитин 63) – Замуренко

Головний тренер: Юрій Бакалов

АФСК Київ (старт): Примаченко – Рудовський, Фокін, Друзякін, Лісняк, Згортюк, Музика, Прилюдько, Као, Ігнатьєв, Юрченко