Лебединські козаки приготували бійцям АТО новорічний подарунок

Активісти Лебединського козацтва, очолюване Сергієм Осаулою, постійно тримають тісний зв'язок з волонтерськими загонами, які діють сьогодні в Шполянському районі. Жителі Лебедина з радістю долучаються до збору допомоги нашим воїнам-захисникам на сході України, серед яких воюють і їх земляки.

Спілкуючись з бійцями батальйону «Черкаси» про реалії війни, прийшли висновку, що спроможні суттєво допомогти з транспортом, якого не вистачає для повсякденних завдань. За власні кошти придбали старий автомобіль «Нива», який вирішили укріпити та переобладнати так, щоб солдатам було зручно в фронтових умовах його використовувати.

Усі новорічні свята активісти козацького осередку провели у боксі приватної станції техобслуговування Руслана Сидоренка, де своїми руками переобладнували автомобіль. Кошти на ці роботи жителі села вирішили зібрати самотужки, щоб зменшити навантаження на місцеві підприємства ГК «ЛНЗ», адже їх керівництво постійно надає значну допомогу українській армії.

Так небайдужі лебединці віддають свій власний час і кошти задля омріяної перемоги над підступним агресором. Вже найближчими днями їх подарунок долучиться до її наближення.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).