Завдання нової Конституції — разом із народом виробити шлях у майбутнє України

Завдання Нової Конституції, тобто нового суспільного договору між народом і владою, — виробити шлях у краще майбутнє України.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що сьогоднішня Конституція 1996 року відіграла позитивну роль закріпила суверенітет держави. Проте, кожен Президент України підлаштовував її під себе. Тому в Україні треба ухвалити таку Конституцію, у якій  президент не матиме абсолютної влади.

Саме зараз, на переконання Юлії Тимошенко, настав час, коли в українського народу є право та можливість перезавантажити владу. Тому сьогодні треба зібрати весь інтелект нації і виробити чіткий покроковий план дій, як виводити країну з важкого стану.

Лідер партії «Батьківщина» вважає, що новий суспільний договір має бути створено разом із громадянським суспільством і ухвалено на всенародному референдумі, який оголосить своїм указом новий Президент України.

Юлія Тимошенко в прямому ефірі «Свободи Слова» запросила всіх політичних лідерів і представників громадянського суспільства до спільної роботи над проектом нової Конституції.