Лебединці здобули важливу перемогу на виїзді

З перших хвилин наша команда була активнішою в атаці. У принциповому матчі з «Кудрівкою» «ЛНЗ» здобуває надважливі три очки.

На 6 хвилині «ЛНЗ» розіграв небезпечний стандарт біля воріт «Кудрівки». Удар від Бобка направляв м’яч у «дев’ятку», проте воротар гостей потягнув цей удар. Загалом, у першому таймі черкаська команда повністю переграла «Кудрівку», проте голів за перші 45 хвилин не було забито.

А ось другий тайм розпочався з голу від Норенкова. Денис сильним ударом з-за меж штрафної поцілив у ворота кудрівчан. Наша команда продовжила контролювати м’яч і на 70-ій хвилині Калугін робить рахунок 2:0.

За кілька хвилин біля воріт «ЛНЗ» гості розігрують небезпечний штрафний, проте після удару м’яч проходить поруч зі стійкою. Під кінець тайму Норенков оформлює дубль і встановлює остаточний рахунок у матчі — 3:0.

Півзахисник «ЛНЗ» Іван Бобко  прокоментував матч з «Кудрівкою» та розповів про підготовку до гри з «Феніксом».

– Зараз усі ігри досить напружені. «Кудрівка» – це дуже хороша команда, яка вибігає у гарні контратаки. Цікаво грати з таким суперником, - зауважує гравець. - Найголовніше, що здобули три важливих для нас поінта. Загалом, важкий у нас графік. Граємо кожні три дні. Повторюсь, сьогодні вибороли важливу для нас перемогу, тому результатом ми задоволені. Готуємось на кубкову гру.