Лебединці здобувають чергову перемогу в Чемпіонаті України з футболу

У першому таймі «ЛНЗ» повністю володів ініціативою. Вже на п’ятій хвилині після подачі кутового від Норенкова, Долінський бив головою, проте м’яч пролетів повз ворота.

Загалом, у першій половині матчу було безліч ударів по воротах гостей: від Замуренка, Кошелюка, Коса, проте голів так і не дочекались. На 32 хвилині був чудовий момент від нашої команди. Кос вривався у штрафну та прострілював на Замуренка, що стояв на межі воротарського майданчику. Проте удар вийшов невдалим і м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На початку другого тайму Юрій Бакалов провів ряд замін. На 65 хвилині Сторчоус нарешті відкрив рахунок у матчі. А ще за п’ять хвилин, Бука, що вийшов на заміну десять хвилин тому, влучним ударом зробив рахунок 0:2.

До кінця матчу «ЛНЗ» створив ще кілька моментів, але рахунок лишився незмінним. Наступну гру наша команда проведе вдома, 8 травня проти столичного «Атлета».