Легендарний гурт «Фрістайл» порадував шполян чудовими виступами

Останнім часом нам усім гріх скаржитися на те, що культурне життя оминає наш район, і що, мовляв, лишень у великому місті можна відвідувати концерти знаних на Україні виконавців. Лишень за кілька місяців Шполу відвідали популярні колективи та виконавці України, серед яких були і запальний гурт «Лісапетний батальйон», і Олександр Павлік, Тарас Петриненко та Тетяна Горобець. Прихильникам симфонічної музики масу приємних емоцій подарував симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії. Шанувальники співачки Тіни Кароль могли 14 червня відвідати її концерт у сусідній Смілі.

Останній концерт гостей — відомого гурту «Фрістайл» справив справжній фурор. Адже за численними побажаннями шполян артисти навіть продовжили свої гастролі у нашому місті на один день. 20 і 21 липня артисти зібрали повну залу поціновувачів своєї творчості, яку вони дарують нам уже впродовж 28 років. Створившись у 1988 році, полтавський колектив «Фрістайл» уже через кілька місяців разом із гуртами «Мираж» та «Ласковый май», зайняв верхні рядки табеля популярності, пісні цього гурту полюбляють і нині.

Наша публіка дуже гостинно зустрічала «фрістайлівців» у кіноконцертній залі «Космос». Пісні, з якими ми жили, росли та дорослішали — «Ах какая женщина», «Больно мне, больно», «Белая акация» — присутні були ладні співати безупинно. Їм аплодували і довго не хотіли відпускати зі сцени.

Кілька годин приємних емоцій на концерті подарували усім позитивний заряд на тривалий час.

Лариса БАЧИНСЬКА.
Фото Віктора КРАВЧЕНКА.