Ліквідували небезпеку в дворі малозабезпеченої родини

Вже більш ніж півстоліття височіли в одній із приватних садиб по вулиці Перемоги у Шполі силенні чотири осокори. Здавалося, що ось-ось впадуть від вітру й знищать дім, де проживає одинока мати з дітьми. Раніше її дідусь з бабусею теж не мали можливостей зрізати гігантські дерева, гілля котрих не раз пробивали дах та руйнували оселю. Отак жити, мов на пороховій діжці, й справді було страшно.

Власниця будинку звернулася якось на вуличних зборах до голови вуличного комітету Сергія Струка, щоб допоміг із ліквідацією дерев-гігантів, адже самій замовити таку послугу — справа не по кишені. До того ж, не так проблема полягає у грошах, як в організації роботи. Сергій Михайлович пообіцяв жінці допомогу, але на це потрібен був час. Відповідною технікою, без якої неможливо зрізати осокори, володіє лише один підприємець у Шполі — Володимир Пасєка. Саме з ним Сергій Михайлович і домовився, аби допомогти незаможній сім’ї. Але техніка постійно була залучена до великої кількості робіт у підприємницькій діяльності. Тож потрібно було викроїти саме такий день, коли вона не використовується для інших завдань. І от минулого вівторка він і настав.

—          Ми, жителі кутка, дуже вдячні Володимиру Пасєці в першу чергу як добрій і чуйній, відповідальній людині, — каже власниця сусідської садиби, на території якої працювала техніка під час зрізування осокорів, Лідія Білецька. — Це вже не перша його безкорислива допомога нашій вулиці — раніше він зрізав іще декілька великих дерев, що несли для нас небезпеку. Хотілося б, щоб побільше було серед нас таких відповідальних і активних земляків.

—         Ця робота — виключно справа благодійна, — зазначив голова вуличного комітету Сергій Струк. — Але разом із тим дуже важлива, адже люди відтепер позбавлені потенційного нещасного випадку.

Наталія ДАВИДЕНКО