Лицеміри при владі або політичні перегони у повній красі

     Слуги народу

      Чергова, 16-та сесія Шполянської райради, яка розпочала роботу 7 квітня  закінчилась фактично не встигнувши розпочатись.

Все через демарш депутатів від БПП «Солідарність», Радикальної партії Ляшка та ВО «Батьківщина».

Вони просто покинули сесійну залу, не зважаючи на те, що на порядку денному було 32 питання, що стосуються важливих питань життя району.

Це і допомога воїнам АТО, і підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, і соціальний захист, і програма зайнятості населення і багато, багато іншого.

          А все через те, що районна рада, заслухавши звіт голови РДА Володимира Потапенка, не взяла його до відома. Як не намагався голова райради Олександр Кузуб апелювати до совісті обранців, які кинули сесійну залу, ті не реагували та сміялись в очі тим, хто залишився.

        Ось і вийшло, що через особисті амбіції депутатів від трьох партій того дня так і не було проголосовано жодне питання. Більш того, представникам цих партій у районі цього здалось замало і вони «виродили» дивний документ – звернення до голови районної ради, де відмовились брати участь у всіх подальших пленарних засіданнях Шполянської районної ради.

     Чим керувались ці депутати достеменно не відомо, але вочевидь не інтересами своїх виборців. Адже, замість того аби голосувати за питання підтримки військовослужбовців, підняття заробітних плат медичних працівників та виконання програми лікування серцево-судинних та онкологічних захворювань, вони вирішили просто відмовитись від виконання своїх прямих обов’язків.

       Але не все так погано. Разом згуртувалися депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ВО «Свобода», які відповідально ставляться до своїх обов’язків і всупереч бажанню політичних авантюристів з протилежного табору таки внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік під час позачергової сесії Шполянської районної ради, яка відбулась 11 квітня.

Зокрема, було прийнято ряд програм, спрямованих на підтримку АТОвців, військовослужбовців, освітян, дітей-сиріт, медичної галузі, удосконалення роботи правоохоронних органів та рятувальної служби, розглянули земельні питання тощо. Окремим питанням цієї сесії стало підвищення заробітної плати педагогам. Депутати одноголосно підтримали підвищення з 1 квітня 2017 року тарифних розрядів педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, районного методичного кабінету, міжшкільного навчально-виробничого комбінату, вихователів дошкільних груп навчально-виховних комплексів.

Більше того, безпосередні підлеглі Володимира Потапенка, а це керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інших органів виконавчої влади подякували депутатам за плідну співпрацю.

Звісно, наближення виборів в певній мірі позначається на діяльності політиків і ті інколи здатні до дивних вибриків. Але ж не за рахунок інтересів громади. Тож, шановні читачі читайте і вирішуйте, хто працює, а хто в ступі воду товче.

 

Наталія СТОРЧАК