Люди не відчувають себе у безпеці: жителі Лозуватки бояться переходити трасу навіть вдень

Село Лозуватка Шполянської громади пролягає вздовж траси державного національного значення H-16, Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Там відремонтована якісна  дорога, однак жителі, що проживають у населеному пункті роками відчувають небезпеку через любителів поганяти.

Староста села Лозуватка Сергій Мельник обурюється, що водії автомобілів, користуючись новим дорожнім покриттям, завжди перевищують швидкість.

“Їх не зупиняє на в’їзді в село табличка населеного пункту, коли за правилами дорожнього руху потрібно рухатись зі швидкістю 60 км/год”, - зазначає староста села. — Водії перевищують швидкість не задумуючись, що тут живуть люди, дітки, які щодня переходять дорогу, адже село розділене трасою національного значення”.

Староста говорить, що в одному місці є пішохідний перехід біля автобусної зупинки. Там нанесена дорожня розмітка і "пішохідка" освітлюється у нічний час доби. Проте місцеві жителі настільки звикли до небезпечної дороги, що навіть вдень переходять її з острахом.

“Люди не відчувають себе у безпеці, коли переходять дорогу. І найстрашніше, що це їм увійшло у звичку, тому і скаржитись кудись селянам немає сенсу. Лозуватці не вірять, що поведінка водіїв на дорозі зміниться, або на це дієво впливатиме правоохоронна патрульна служба”, — розводить руками Сергій Мельник.

Варто зазначити, що значне перевищення швидкості в цьому селі нерідко призводить до серйозних аварій та навіть загиблих.

Коментарі