«ЛНЗ» без проблем розібрався із столичним «Рубіконом»

ФК «ЛНЗ» розпочав 2021 рік із виїзної перемоги в товариській зустрічі, інформує клубна пресслужба.

Першу половину команди відіграли сухо: обмаль моментів і, як наслідок, – нулі на табло. А в другому таймі обидві команди випустили нові склади і це трохи змінило розподіл сил у поєдинку.

Невдовзі після початку другої 45-хвилинки гравець на перегляді на вістрі атаки «затулив» м’яч у сітку воріт представника Другої ліги. Потому відзначився Котляр майже з тієї ж позиції, а крапку поставив новачок «ЛНЗ» Насонов. Захисник опинився у штрафному майданчику суперника і пробив у дотик точно під поперечину.

3:0 – переконлива перемога «ЛНЗ». Наступний матч підопічні Юрія Бакалова зіграють 26 січня проти Гірника-Спорту в Горішніх Плавнях.

ВРЄЗ

«Рубікон» (Київ) – «ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:3

Голи: ГНП (53), Котляр (64), Насонов (79)

ЛНЗ (першій тайм): Ярошевич – Бурлін, Кошелюк, ГНП, Замуренко – Доронін, Пучковський, Пиріг, Шаповал, ГНП – Кос

ЛНЗ (другий тайм): Панченко – Клюс, Насонов, Сафонов, Норенков, Євдокимов, Сторчоус, Ткаченко, Котляр, Пуш – ГНП

Головний тренер: Юрій Бакалов