До її слів і порад дослухались молоді педагоги

19 лютого 2017 року у колі рідних і друзів зустріла свій ювілейний день народження гарна і порядна, щира і трудолюбива, щедра на добро жінка Тетяна Романівна КИСІЛЬ.

Її педагогічна діяльність в ДНЗ №1 «Ялинка» почалася в 1983 році спочатку на посаді помічника вихователя, а згодом — вихователя, з 2000 року зайняла посаду вихователя-методиста.

Тетяна Романівна, як енергійна, відповідальна і сумлінна, творча особистість, цікаво і змістовно навчала і виховувала своїх маленьких підопічних, ставилась до них з любов’ю і повагою, по-материнськи.

Як вихователь-методист, вона була уважна і тактовна, цілеспрямована, водночас вимоглива до себе і колег. До її слів і порад дослухались молоді педагоги. Для них вона була мудрим наставником, з нею легко і цікаво було спілкуватись.

Відрадно, що багатий життєвий повідальності, вболівання за життя і здоров’я дошкільнят принесли їй заслужений авторитет серед колег і батьків вихованців.

За свою плідну працю нагороджена численними грамотами і подяками, а за результатами атестації педпрацівників їй присвоєно педагогічне звання «Вихователь-методист».

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Тетяні Романівні ніколи нудьгувати. Гарна господиня, турботлива дружина, любляча мама, ласкава і добра бабуся, вона продовжує віддавати свою любов і турботу онукам.

Шановна Тетяно Романівно! З нагоди ювілейної дати прийміть щиросердечні слова вдячності за багаторічну сумлінну працю і такі побажання:

У праці роки пролетіли
Неначе ластівки в блакить,
Хай серце Ваше молодіє,
Душа хай піснею бринить.

Бажаєм жити довгі роки,
Не знати горя і біди,
Бажаєм щастя і здоров’я
Сьогодні, завтра і завжди!

З глибокою, повагою колишні колеги з ДНЗ №1«Ялинка»