«ЛНЗ-Лебедин» переміг «Базис» —  3:0

23 червня відбувся дев’ятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» на своєму стадіоні «ЛНЗ-Арена» приймав одного з лідерів чемпіонату — команду «Базис» с. Кочубіївка Уманського району.

Гра розпочалася атаками господарів. І вже на 4-ій хвилині Сергій Дєдов відкриває рахунок. Через декілька хвилин гості мали можливість зрівняти рахунок, але не використали її. На 10-ій хвилині після помилки захисту гостей Мар’ян Литовчак подвоює рахунок, який стає 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», — повідомив «Шполяночку+» начальник команди Василь Шевцов.

У першому таймі наші футболісти мали можливість декілька разів змінити цифри на табло, але не зуміли цього зробити. У другому таймі темп дещо знизився, господарі упевнено вели гру. На 65-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота гостей, який чітко реалізував Тимофій Листопад. 3:0 на користь господарів.

До кінця зустрічі рахунок не змінився, хоча наші нападники мали декілька слушних моментів. Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 30 червня у м. Золотоноша з командою «Златокрай-2017» Золотоніського району.