У Шполі вперше відбудеться парад матусь під гаслом «Наші діти найкращі!»

Громадські ініціативи

1 червня у Шполі відзначатимуть Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч це буде найграндіозніша подія за всю історію міста. Вперше у масовій ході пройдуться матусі, одягнені у футболки із зображеннями власних малюків. Вони символізуватимуть те, що їхні діти, і діти нашої країни — найкращі.

Ідею проведення яскравого дійства подала насамперед молода матуся, організатор заходу, директор міського Будинку культури Леся Осадчук. Головна мета параду під гаслом «Наші діти найкращі!» — показати своїм найдорожчим синам та донечкам, що батьки дійсно відповідальні, неймовірно люблять своїх малят і щодня  турбуються про них.

Як пояснює сама організаторка заходу Леся Осадчук, провести таке чудове дійство зовсім в новому амплуа її спонукали власні діти.

— Мій старший син Михайлик є членом танцювального колективу, яким я керую. Він досить часто бере участь у різноманітних масових заходах. Та не лише він, вже стало традицією, що у день Міжнародного дитячого свята й багато інших малят мають йти  масовою ходою, виступати на сцені, співати чи  танцювати, — розповідає пані Леся. — Відтоді мені спала на думку ідея, а можемо ми, батьки, зробити щось для своїх дітей?

Креативну пропозицію від молодої творчої мами відразу підтримав міський голова Шполи Сергій Кравченко, залучивши до організаційних заходів колектив виконавчого комітету міської ради.

У загальноміському параді можуть брати участь не лише мами, а й татусі, навіть бабусі з дідусями. Леся Осадчук вважає, що це додасть дійству ще більшої яскравості. Адже часто батьки не розуміють, що малятам не вистачає «живого спілкування» та уваги від дорослих. І головне, для маленьких шполян — в день свята бачити свою родину поруч, щасливу та усміхнену.

Директор міського Будинку культури привідкрила завісу ще одного з найпозитивніших моментів грандіозного дійства — танцювального флешмобу, який для своїх малят виконають матусі.

— Нині вже розпочалась тренувальна підготовка, — зазначає Леся Анатоліївна. — Всі мами міста і району, які бажають взяти участь у флешмобі, можуть приходити на репетиції тричі на тиждень(понеділок, четвер, п’ятниця) у міську школу № 2 – ліцей о 18.00 годині. Сподіваюсь на вашу підтримку! Зробімо разом оригінальним, незвичайним та цікавим свято нашим дітям!

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ