«ЛНЗ-Лебедин» — «Тростянець-2» 2:0

25 серпня відбувся четвертий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив в м. Тростянець Сумської області з командою ФК «Тростянець-2». Гості на початку матчу заволоділи ініціативою, контролюючи хід поєдинку. «ЛНЗ-Лебедин» мав декілька можливостей, щоб відкрити рахунок, але наші футболісти не зуміли реалізувати їх, — повідомляє начальник команди Василь Шевцов.

На 33 хвилині арбітр зустрічі призначив пенальті в ворота господарів, його чітко реалізує Віталій Грицай 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», через десять хвилин Ярослав Поплавка робить передачу на лінію штрафного майданчика, а Денис Балацький результативним ударом у верхній кут робить рахунок 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», так закінчується перша половина зустрічі. У другому таймі гра проходить під контролем нашої команди, проте результативних ударів по воротам вже не було і як наслідок рахунок залишився 2:0 на на нашу користь.