Чому ваш телефон постійно розряджається?

Щоразу, коли заряд вашого акумулятора екстремально малий, це погано. Так знижується потенціал батареї. Експерти кажуть, що доводити акумулятор до 0% потрібно один раз на два місяці. Це важливо для його калібрування. Але частіше — не варто!

Ви дозволяєте
акумулятору перегріватися

Батареї iPhone та інших смартфонів не люблять екстремально високих температур. Намагайтеся не користуватися телефоном на морозі (нижче нуля) і на пляжі (температура вище 35°С). Не залишайте смартфон на підвіконні влітку і не забувайте його в машині взимку!

Ви полюбили свою бездротову зарядку і користуєтеся нею щодня? Безпроводні зарядні пристрої перегрівають батарею!

Ви дозволяєте телефону перегріватися під час зарядки

Якщо він лежить на м'якому покривалі, поки заряджається, то його акумулятор напевно перегріється в процесі. Тримайте телефон під час заряджання на столі або тумбочці — і подалі від інших джерел тепла.

Ви завжди заряджаєте
телефон на 100%

Експерти кажуть, що оптимальний рівень заряду для збереження батареї — від 30 до 80%. Краще заряджайте телефон декілька разів впродовж дня, щоб підтримувати саме такий баланс.

Ваш «запасний» телефон
завжди розряджений

У багатьох із нас є телефони, які використовуються для підстраховки як додаткові. Велика помилка — тримати їх постійно розрядженими. Якщо ви не користуєтеся телефоном активно, підтримуйте рівень заряду його батареї вище 50%.

Ви користуєтеся чужими
зарядними пристроями

Проблема в тому, що більшість із нас, якщо і купує додатковий шнур для зарядки, то найдешевший. А неоригінальні зарядні пристрої часто стають головним руйнівником для акумулятора!