«ЛНЗ-Лебедин» — удруге поспіль золотий чемпіон області!

21 жовтня відбувся двадцять перший тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.

На своєму стадіоні «ЛНЗ-Арені» «ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «Уманьфермаш» м. Умань, яка є претендентом на третє місце.

Для наших футболістів це була вирішальна гра, адже в разі перемоги «ЛНЗ-Лебедин» другий рік  поспіль ставав чемпіоном області.

Господарі розпочали зустріч атаками, але зайве хвилювання завадило нашим нападникам вже у дебюті зустрічі відкрити рахунок.

На 21-ій хвилині нашій команді вдалася швидка атака, яку завершив Олександр Лобов — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Гра перейшла у більш спокійне русло, наші гравці контролювали хід зустрічі, закінчився з рахунком 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

На 48-ій хвилині поєдинку після флангової атаки Антон Вакуленко подвоює рахунок  2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Після другого  пропущеного гола «Уманьфермаш» ще двічі виймав м’яча із власних воріт після ударів Віталія Грицая на 68-ій та 81-ій хвилині. Отже, 4:0 — переконлива перемога «ЛНЗ-Лебедин», який вдруге поспіль завойовує золоті медалі чемпіонату області, поклавши їх у кубок області, завойований навесні.