«ЛНЗ» мінімально перемагає «Любомир» та лишається лідером таблиці

ФК «ЛНЗ» у матчі третього туру здобув мінімальну домашню перемогу над ФК «Любомир», пишуть на офіційному сайті клубу.

Червоною ниткою через перший тайм пройшли свистки арбітра і піднятий прапор лайнсмена. Аж занадто багато пауз не давали командам зіграти у футбол: то аут, то фол, то оффсайд.

Ткаченко після кутового міг забити у складі «ЛНЗ», а «Любомир» відповів декількома ударами повз ворота.

Галасу наробив епізод перед перервою: арбітр зафіксував оффсайд у Пуша і в цей момент голкіпер гостей влетів йому коліном по спині й ребрах. Нікіта довго лежав на газоні, а покинути поле зміг тільки на ношах. Одноклубники й тренер вступились за свого гравця апелючи до того, що це фол. Навіть обурений Бакалов вийшов на поле за що отримав гірчичник.

Вінгера «ЛНЗ» забрала швидка, але в результаті з ним усе добре.

Після перерви Лебедин нарешті забив: Замуренко заробив пенальті, а Котляр чітко його виконав – 1:0.

Відзначимо новачка Коса, який виграв майже весь другий поверх на кутових біля воріт Следзевського, але так і не влучив у площину. Взагалі у верховій боротьбі цей хлопець був найкращим.

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – ФК «Любомир» (Ставище, Київська обл.) 1:0

Голи: Котляр (57, пен.)

ФК «ЛНЗ»: Панченко – Сафонов, Бурлін, Листопад, Кошелюк – Доронін, Ткаченко (Пучковський 78), Сторчоус, Котляр, Пуш (Кос 45+2) – Замуренко (Шаповал 83)

Головний тренер: Юрій Бакалов

ФК «Любомир»: Следзевський – Миколайчук, Надобенко, Лаврієнко, Шевченко, Литвишко, Горбатюк, Бондар, Кравченко, Рябов, Козій

Головний тренер: Віталій Білоконь

Фінальний свисток зафіксував перемогу «ЛНЗ» з рахунком 1:0. Далі на команду чекають важкі матчі з «Олімпією» на виїзді і вдома з «Вікторією».