На черговому засіданні виконкому Шполянської міської ради прийняли рішення щодо пільг та допомоги сім’ям військовим

На черговому засіданні виконавчого комітету Шполянської міської ради були прийняті рішення щодо соціального захисту населення, підтримки військових та їх родин, а також пільг для дітей.

Про це повідомляє "Шполяночка+" з посиланням на міськраду.

Зокрема, надали пільги з оплати за навчання у Шполянській дитячій мистецькій школі; дозвіл на звільнення від плати за харчування учням та вихованцю дошкільного підрозділу Журавського ліцею; пільги з оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти міської громади; виділили одноразову грошову допомогу на вирішення житлово-комунальних потреб в опалювальний період сім’ям військовослужбовців на суму 48 000 грн, задовільнили 16 заяв; виділили одноразову грошову допомогу в розмірі 100 000 грн дружині загиблого військовослужбовця зі Шполянської громади.

Що стосується галузі освіти: члени виконавчого комітету затвердили дозвіл на отримання навчальної літератури в кількості 2 405 книг для закладів освіти міської громади від ТОВ «ЧЕРКАСИКНИГА».

Крім того, з метою уникнення надзвичайних ситуацій, прийняли рішення щодо видалення зелених насаджень на території громади.

Коментарі