«ЛНЗ» розгромив київську «Єдність»

ФК «ЛНЗ» у матчі 10 туру чемпіонату України здобув ефектну перемогу над столичною «Єдністю» на її полі. Про це повідомляє «Табло.Черкаси».

Аматорський чемпіонат України 2020/2021

10 тур

7 листопада, 14:00

Київ, стадіон 194 школи

«Єдність» (Київ) – «ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:6

Голи: Котляр (11), Листопад (31), Кошелюк (35), Пучковський (45), Клюс (66), Сторчоус (70)

Арбітри: Гринь К.А. (Київська обл.); Білокриницький Т.Д. (Житомир); Маринець М.І. (Житомирська обл.); Буток О.В. (Київ).

Спостерігач арбітражу – Марченко Р.Г. (Чернігів).

«ЛНЗ»: Панченко (Ярошевич 70) – Сафонов, Бурлін, Листопад (Даценко 74), Кошелюк (Кузнєцов 74) – Ткаченко (Клюс 63), Сторчоус, Пиріг, Котляр (Пуш 66), Замуренко (Микитин 46) – Пучковський (Кос 63)

Головний тренер: Юрій Бакалов.

Шість, шість, дев‘ять, шість. Така хронологія цьогорічних матчів «ЛНЗ» проти київських команд. Попередньо знищені АФСК Київ, ФК ім. Л. Яшина, «Атлет», під каток потрапила й «Єдність».

Молоді хлопці як би не старались дати бій, але вже на 11 хвилині проґавили Котляра під передачу Бурліна і рахунок відкрився. Далі пішло як по маслу: забули Листопада на дальній стійці, Кошелюк метрів з 25–30 влучив у дотик перекинув голкіпера, а Пучковський замкнув простріл Бурліна. Легкий перший тайм 0:4.

У другій половині Бакалов дав зіграти всім резервістам. Клюс, наприклад, вийшов на 63 хвилині, а через 180 секунд забив п‘ятий гол. Крапку поставив Сторчоус. 6:0 – лайтова виїзна перемога «ЛНЗ» над «Єдністю».

Наступний ігровий вікенд наша команда пропускає згідно з календарем, тому найближчий матч заплановано на 21 листопада знову в Києві проти АФСК.