«ЛНЗ» розійшовся миром з «Олімпією» у принциповому матчі

У четвертому турі Чемпіонату України з футболу серед аматорів зійшлися непримиренні суперники – лебединський «ЛНЗ» і «Олімпія» з Савинців. Про перебіг матчу розповіли н офіційному сайті нашої команди.

Про це інформує офіційний веб-сайт клубу.

Сухий матч – обмаль моментів. «ЛНЗ» не вистачило останнього пасу, як сказав в інтерв‘ю Бакалов, а «Олімпія» не просунулась до воріт Панченка. Господарів було видно лише в кінці матчу, коли Лебедин залишився в меншості.

Гра розпочалась із володіння м‘ячем «Олімпії», але воно протікало лише в задній лінії. Через 15 хвилин «ЛНЗ» вирівняв гру і почав бити по воротах.

У другому таймі «Олімпія» поконтролювала кулю на своїй половині, а через деякий час гості її забрали і запам‘ятались двома пострілами Замуренка.

На 85-й хвилині Листопад отримав другу жовту й покинув поле. «Олімпія» кинулась в наступ, але оборона «ЛНЗ» усе витримала. 0:0. Сухий матч і матеріал для вдосконалення.

Наступний матч наша команда проведе 3 жовтня вдома проти ФК Вікторія.

«Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) – «ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:0

Вилучення: Листопад (85, друга жовта)

ЛНЗ: Панченко – Кошелюк, Листопад, Сафонов, Бурлін – Доронін, Сторчоус, Ткаченко (Іваночко 60), Котляр (Микитин 71), Замуренко – Кос (Клюс 85)

Головний тренер: Юрій Бакалов

Олімпія (старт): Казаков – Момот, Тарганчук, Радченко, Богомаз, Куць, Светличний, Рудченко, Субочев, Ковтун, Малик

Головний тренер: Олександр Кулик