У Шполі провели на заслужений відпочинок директорку дитсадка “Ялинка”

У Шполі відбулися зміни у керівництві закладу дошкільної освіти №1 "Ялинка". Після 42 років роботи на посаді директорки Юлія Кравченко завершила трудову діяльність і вийшла на заслужений відпочинок.

З цієї нагоди 9 липня колектив закладу організував урочисті проводи. До привітань долучилися виконувач обов'язків міського голови Анатолій Сторчак, його заступниця Ірина Каландирець та начальниця відділу освіти Оксана Різник.

Юлії Кравченко вручили подяку за багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти громади та багаторічне керівництво закладом.

Відтепер заклад дошкільної освіти №1 "Ялинка" очолюватиме Наталія Рабенко, яка раніше працювала вихователькою у цьому дитячому садку.

За інформацією Шполянської міської ради

Коментарі