«ЛНЗ» — «Вікторія» 2:1

7 вересня відбувся шостий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. Команда «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводили на виїзді з командою «Вікторія» смт. Миколаївка Сумської області, яка є срібним призером чемпіонату України серед аматорів попереднього чемпіонату.

Гра розпочалася атаками господарів, але вже на 2-ій хвилині Олександр Колос відбирає м’яч у захисника господарів, проходить на швидкості половину поля та віддає пас на вільного Віталія Грицая, який відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». На 9-ій хвилині нестандартно грає Сергій Дєдов, переграючи захисників господарів, і красивим ударом подвоює рахунок 2:0, — повідомляє начальник команди Василь Шевцов. Через кілька хвилин В’ячеслав Ткаченко міг довести рахунок до розгромного, але з вигідного положення пробив повз. До кінця першого тайму зустрічі гра проходить в обопільних атаках, але рахунок залишається незмінним — 2:0 на користь нашої команди.

У другій половині зустрічі «Вікторія» скорочує рахунок 2:1. Наприкінці поєдинку наша команда забиває гол, але арбітр його не зараховує. Отже, підсумок матчу 2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».