«ЛНЗ» здобуває перемогу у киян

ФК «ЛНЗ» у 12-му турі чемпіонату України серед аматорів здобув виїзну перемогу над АФСК «Київ».

Цікаву гру побачили глядачі матчу. Сафонов з пенальті забив на екваторі першого тайму і перевага «ЛНЗ» у протистоянні була очевидною. Господарі лише двічі прицільно пробили по воротах Панченка, але навіть не у площину.

Після перерви нічого не віщувало біди для підопічних Бакалова. Побільшало активу біля воріт Києва. Однак киянин Нагорний з 30-35 метрів на 59 хвилини забив якийсь неймовірний гол прямим ударом в дальній кут – 1:1.

Це активізувало «ЛНЗ» і до фінального свистка на підвищених швидкостях гості забили двічі: Норенков третім темпом вивів уперед колектив, а в компенсований час Кос забивав уже в порожні ворота. Разом із цим на ньому сфолили, арбітр вилучив Фокіна і Котляр реалізував пенальті – 1:3.