“ЛНЗ” зіграв бойову нічию з “Епіцентром”

Матч 18 туру ЧУ з футболу серед команд Другої ліги розіграли цими вихідними у Черкасах.  ФК "ЛНЗ" з Черкас та "Епіцентр" не приховують амбіцій підвищитися у класі й тому обидві команди налаштовувались на перемогу, інформує клубний вебсайт лебединців.

Напередодні матчу захисник черкасців Олександр Сафонов розповів, що очікує на запеклу боротьбу.

– Епіцентр – це хороша команда, яка нині йде дуже впевнено. Тут є високі футболісти та й загалом, команда гарно грає при стандартах. Дуже добре підібрані кваліфіковані та досвідчені футболісти, - зауважив футболіст. - Цю гру можна назвати грою за 6 очок. Буде багато єдиноборств на кожному клаптику поля. Якщо згадувати матч у першому колі, то він був тяжким. Ми програвали, але здобули вольову перемогу, після якої ми впевнено почали набирати очки.

У першому колі черкасці здобули вольову перемогу, яка стала однією з найвидовищніших у сезоні. Гра розпочалась досить активно і вже з перших хвилин боротьба була запеклою. Першими відзначитися змогли гості. На 20 хвилині Немтінов відкрив рахунок у матчі.

Підопічні Юрія Бакалова намагались відігратись, створюючи момент за моментом, проте до кінця тайму рахунок залишився незмінним.

А от в другому таймі перевага була повністю на боці черкаської команди. На 58 хвилині Тищенко зрівняв рахунок у матчі. Потім були моменти у Сули та Насонова. А вже компенсовані п’ять хвилин майже повністю пройшли в штрафній дунаївчан. Проте забити нашим хлопцям, на жаль, не вдалось.

Після цієї гри ФК "ЛНЗ" посідає четверту сходинку в групі, відстаючи від лідера, ФК "Лівий Берег", на 7 очок та маючи ще дві гри у запасі.