Лозуватці відзначили 369-ту річницю села

Дванадцятий рік поспіль Лозуватська громада відзначала День села. Чудовим музичним дарунком для лозуватців та гостей села від СТОВ «Першотравневе» ГК «ЛНЗ» став виступ вокального тріо «ВіаЛеДі» Шполянського районного будинку культури, яке зігріло українськими піснями серця жителів села.

З вітальними словами з нагоди Дня села до лозуватців звернулась заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка вручила почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток села директору СТОВ «Першотравневе» Віктору Степовому, голові СФГ «Фаворит» Олегу Фоменку, голові СФГ Сергію Сичову. Представник Шполянського райвійськкомату майор запасу Сергій Мартинюк вручив нагороди учасникам АТО.

Виступ художньої самодіяльності із сусіднього села Княжа Звенигородського району також став чудовим дарунком до Дня села.

Упродовж свята діяла шкільна ярмарка солодощів, сільські господині пригощали людей смачними пишними пирогами. Були представлені роботи народних умільців, організована сільськогосподарська міні-виставка. Для найменших жителів села були організовані дитячі розваги, батути, тир, дітлахи  пригощались солодкою ватою, іншими ласощами.

За участі колективів Лозуватського СБК та філіалу Сигнаївської музичної школи пройшла й концертна програма з піснями і танцями, які зігрівали усіх присутніх на святі.

Родзинкою програми стала відкрита нинішнього року музейна кімната  в СБК, де упродовж свята всі з цікавістю знайомилися з унікальними експонатами, зібраними в домогосподарствах лозуватців.

За сприяння соціальних партнерів – дирекції СТОВ «Першотравневе» та СФГ «Фаворит» для гостей були проведені розіграші призів, а для дітей — конкурси. Спритним та кмітливим пощастило виграти поросят, ковдри, продукти, господарські товари.

Нагороджено й жителів села, які брали активну участь у його благоустрою, подарункові набори отримали учасники АТО, матері-героїні, найстарші за віком жителі села, батьки,  родини яких поповнилися новонародженими малюками.

Наприкінці свята за святковим столом лозуватці пригощалися смачними варениками, шашликами, кашею, бутербродами, кавою та чаєм.

Свято завершила  святкова дискотека та яскравий феєрверк, який було видно в усі куточки села.

                                                                                               Станіслав Бойко,                           

                                                                                                       с. Лозуватка