Львівський кубок прибув до географічного центру України

    На минулому тижні у Львові проходив Всеукраїнський турнір із міні-футболу пам'яті Героїв Небесної Сотні. За нагороди боролися дівчата до 13-ти років. Помірятися силами зібралися 8 колективів.

   На цих змаганнях наймайстернішими виявилися спортсменки з ФК «Жайвір» Шполянської ДЮСШ, другими стали дівчата з луцького «Легіона», а третіми — з «Розточчя» з Жовкви. Організаторами турніру виступили Асоціація футзалу Львівщини, ДЮСШ №1 та ЛОО ВФСТ «Колос».

   — Початок фінальної гри дещо приголомшив, ми отримали швидкий гол у свої ворота, хоча ігрова перевага була на нашому боці, — ділиться враженнями тренер-викладач Шполянської ДЮСШ Віталій Гончаренко. — У другому таймі, збільшивши тиск та укріпивши атакуючу ланку, змогли зрівняти рахунок. Як виявилось, це стало переломним моментом в грі. Дівчатка, відчувши що суперник нічого не може їм протиставити, вже не випустили ініціативу. Ще дві атаки завершились результативно — 3 : 1. На позитивний результат вплинуло й те, що наша команда переважала суперників технічно, адже в Шполянській ДЮСШ дівчатка тренуються в групах футзалу, а наші суперниці культивують великий футбол. Ця різниця була дуже помітною, особливо в протистоянні з нашою командою. Суперники намагались забити гол дальніми ударами, при чому удари наносили навіть воротарі від своїх воріт через весь майданчик. Але шполяночки стали переможцями змагань. Кубок прибув в географічний центр України — у нашу  Шполянську об'єднану територіальну громаду! Кращі гравці нашої команди — Ліза Бабкіна отримала нагороду кращого захисника, Альона Вінковська проявила справжні якості капітана та вела команду до перемоги.

Ганна ШВЕЦЬ