Лип’янську пожежну команду очолює кваліфікований доброволець

Микола Дегтяр - доброволець місцевої пожежної команди села Лип'янка, 26 років свого життя віддав пожежній справі в пожежно-рятувальній частині Звенигородського району. Пройшов шлях від пожежного до начальника караулу, не покинув пожежну справу навіть вийшовши на пенсію.

“Знайомство із Миколою Дегтярем наводить на філософські роздуми, адже на його прикладі, виходить, мало навчитися пожежній справі, набути навичок та впевненості, головне, треба любити цю роботу”, — пише про пожежника помічник керівника ГУ ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко.

Вже займаючись комунальним господарством у своїй громаді, він не зумів залишитися осторонь від пожежного захисту ставши пожежним-добровольцем.

Згодом, доклавши сил, наполегливості та власний досвід,  разом із підтримкою виконкому йому вдалося створити у Лип'янці місцеву пожежну команду, яку сам очолив з першого дня.

Менш ніж за рік, команда  встигла зарекомендувати  себе як дружній та професійний колектив, багато хто, переконаний, це стало можливим завдяки регулярним заняттям та тренуванням, які для місцевих пожежних започаткував Микола Володимирович.

Сьогодні, спілкуючись із керівником МПК, односельці впевнені у тому, що мають надійний захист від надзвичайних ситуацій. Проте, мало хто з них знає, що за спокійною та впевненою вдачею Миколи Дегтяра приховані досвід, мужність та відвага, які він неодноразово демонстрував працюючи в системі ДСНС, за що був відзначений грамотами, подяками та нагороджений нагрудним знаком "За відвагу в надзвичайній ситуації"

Микола Дехтяр переконаний, що безпека громади починається не з телефону “101”, а з бажання допомогти. Все інше, ліквідація пожеж, їх профілактика, поширення протипожежних знань, лише напрями де кожен мешканець громади може знайти можливість реалізувати свої навички, знання, досвід і бажання бути корисним людям.

Коментарі