Любі во Христі браття і сестри, Христос народжується !

Коли архангел Гавриїл сповіщав Діві Марії про Бога-немовлятко, що зачала вона під серцем, то почав свою мову словом «Радуйся»! Радуйся, адже приходить для світу порятунок. Радуйся, адже гріх буде переможено. Радуйся, адже смерть буде повалена. Радуйся, адже пекло буде подолане!

Радуйся — одне слово, яке несе в собі всю благодать пришестя Господнього на світ. Слово, що зворушило серце тієї, що перетерпіла більше від усіх матерів на цій планеті і яка, як ніхто інший, розуміє біль материнської втрати.

Це слово й нині лунає з кожної оселі в наших вітаннях та колядках. «Ой радуйся, земле, Син Божий народився!» Саме так ми співаємо і цими рядками вселяємо одне одному радість до серця, радість, яка нам усім зараз так необхідна. Зараз ми як ніколи маємо гуртуватися та в ім’я Господа нашого Ісуса Христа творити нове майбутнє. Таке, в якому радість до нас приходитиме не лише на свята — щоб ми щодня знали й пам’ятали, що Христос народився, Христос Воскрес, і щоб ці події перебували в кожного з нас у серці. І от тоді ми зможемо проживати наше життя зі справжньою радістю, а не просто очікуючи відходу.

Від усього серця вітаю усіх жи-телів Шполянського краю з цим світлим святом Різдва Христового! Нехай Маленьке Дитятко завітає до кожної оселі та подарує вам усім радість, щастя та спокій, і про що зараз усі найбільше просимо — нехай подарує мир нашій Україні!

Христос народжується! Славімо Його!

Роман САЛОМАТІН,
настоятель храму
Різдва Пресвятої Богородиці
УПЦ Київського патріархату.