«МАЙДАН. ХТО, ЯКЩО НЕ Я?!» — ІСТОРИЧНА КНИГА, КОТРА МІСТИТЬ І СПОГАДИ ШПОЛЯН

Днями фонд Шполянської центральної районної бібліотеки поповнився новим виданням — збірником під назвою «Майдан. Хто, якщо не я?!». «Український Май­дан 2013—2014 років став своєрідним Ноєвим ковчегом, який об’єднав у собі людей різних за віросповіданням, конфесією, мовою, сприйнят­тям світу, але під одним синьо-жовтим прапо­ром. Саме тут змінилися світогляд і долі бага­тьох людей.

Авторка книги Валентина Розу­менко спілкувалася з багатьма учасниками Майдану одразу по за­вершенню розвитку цих буремних подій. Всіх цих людей об’єднала одна мета, одне прагнення — бачити свою державу та її народ вільними у справедливій і могутній Україні. Книга є певною мірою дослідженням українського феномену становлення нової нації. У книжці розміщено понад 60 інтерв’ю. Іменем Небесної сотні та інших полеглих у боротьбі — Герої книги застерігають нинішню владу не дати вмерти Революції гідності, бути гідними пам’яті загиблих героїв», — йдеть­ся у анотації книги.

Працівники бібліотеки запланували в своїй роботі читання нового видання з учнівською молоддю, а зго­дом, можливо, відбудеться і його презентація. Знаково, що книга містить спогади і наших земляків — Дми­тра Сови і Сергія Коваля, які були активними учас­никами протистоянь на Євромайдані.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).