Маленькі випускники вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у дошкільних навчальних закладах району пройшли випускні свята. Понад 190 хлопчиків і дівчаток попрощалися із дитячими садочками, які стали для них другою домівкою, де їх по-материнськи зігрівали душевним теплом наставники-вихователі та няні, навчали добру, давали перші знання, допомагали долати перші труднощі у цьому складному світі. Це перший випускний в житті маленьких особистостей — красиве та, водночас, сумне свято, адже діти починають прощатися з дитинством. Так хочеться зупинити їх: «Не поспішайте дорослішати, не треба, адже дитинство не повернеш». Попереду малят чекає школа, пізнання нового, незвіданого. Але віриться, що все, чому вони навчилися в стінах садочків, допоможе їм у майбутньому знайти свій шлях у житті, бути чесними людьми і гідними громадянами України.
Незабутніми, казковими, по-родинному душевними були випускні свята у міських дошкільних навчальних закладах №1 «Ялинка», №3 «Зірочка», №4 «Сонечко» і №5 «Калинка». Зворушливими моментами свят були прощальні слова дітей та слова подяки колективам ДНЗ міста від батьків випускників дошкільних закладів. Корисні настанови, добрі поради отримали маленькі випускники, які впродовж усього свята радували своїх батьків, бабусь і дідусів та усіх присутніх піснями, віршиками, танцями. А на закінчення завідувачі ДНЗ привітали дітей з початком нової сторінки в їхньому житті та висловили подяку всім батькам випускних групи за підтримку, дієву допомогу педагогічним колективам в створенні сприятливих, комфортних умов для дітей в дитячих садочках, які стали для них другою домівкою, де дітям було комфортно, зручно, весело і цікаво.

Дитинство — найбезтурботніший час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми подумки повертаємося в дитинство і усвідомлюємо, який же це щасливий світ! Тому побажаємо, щоб у кожного малюка в дорослому житті обов’язково здійснилася його найзаповітніша дитяча мрія.

Вікторія ЧОРНОВОЛЬСЬКА, методист районного методичного кабінету.