Малюнки воїнам від небайдужих школярів

У день вшанування пам’яті Ге роїв Небесної сотні — 20 лютого, в Шполянському НВК ЗОШ№2-ліцеї учні разом зі своїми наставника­ми провели декілька заходів. Ще напередодні учні молодших класів підготували цілу колекцію власних малюнків, сюжети котрих стосували­ся патріотизму, любові до України та підтримки мужніх українських воїнів-захисників. Відтак цей учнівсько- педагогічний колектив узяв участь у конкурсі дитячого малюнку «За­хиснику моєї Батьківщини», котрий проходить в місті з ініціативи гро­мадських активістів — депутата міської ради В’ячеслава Кишінька та Галини Лозової. Малюнки нашої малечі надійдуть через волонтерів до наших воїнів-земляків, які нині боронять нашу землю в зоні АТО. Адже для них — це найцінніші речі, котрі приходять на фронт із рідної домівки. А фото найкращих малюнків увійдуть до фотокаленда­ря на 2015—2016 роки.

— Ми хочемо, щоб люди бачили і знали, якими очима дивляться на сьогодення наші діти. Вони ж такі щирі! — розповідає Галина Ло­зова. — А ще ми прагнемо цією акцією вносити позитив в серця наших земляків, адже час сьогодні як ніколи складний. До того ж наш ініціативний громадський осере­док вніс пропозицію міській раді розглянути можливість фінансово підтримати наш проект «Шпола — географічний центр України», який полягає у випуску презентаційного набору листівок зі світлинами найпривабливіших мальовничих місць нашого рідного міста.

Громадські активісти щиро вдячні за підтримку ініціативи ди­ректору школи Івану Каракашу, заступнику директора з виховної роботи Олександрі Висотенко, педагогу-організатору Інні Зеле­нюк, соціальному педагогу шко­ли Ірині Зінкевич, вчителям Надії Корнійчук, Валентині Присяжненко, Ользі Килимистій, Світлані Білоус та Любові Кавун.

На урочисту лінійку на честь Героїв Небесної сотні в актовій залі школи зібралися всі класи, хоча думали, що помістяться не всі. Але захід пройшов в наскільки теплій і щирій атмосфері, що здавало­ся й серця палали, як той вогонь запалених свічок пам’яті. Урок історії, урок мужності, урок героїзму і відданості своїй Вітчизні — все це поєдналося в одній хвилі з великою мрією, котра об’єднувала кожно­го, — діждатися дня, коли слова «Перемога і Мир!» звеличено вквітчають нашу дійсність!

Наталія СТОРЧАК.

НА ЗНІМКУ: Відмінник навчання Іванко ПАЩЕНКО попри фізичні обмеження відвідує школу.  Сюжет для власного малюнка придумав сам. Мріє зігріти ним серця своїх захисників!