Масаж і його користь для тіла

Коли чуєш слово «масаж», то відразу відчуваєш благословенне тепло, що починає розливатися по тілу. Кожен з нас хоча б раз у житті проходив курс масажу, чи пам'ятає те божественне полегшення, яке настає у спині, коли ми пройдемося по ній домашнім масажером. А що може зрівнятися з дотиком жаданих рук, коли ми просимо коханого (кохану) розім'яти нам плечі після довгого робочого дня? Насправді масаж супроводжує людину з перших днів її життя. Саме за допомогою легкого масажу лікарі змушують нас зробити перший подих і перший крик. Масаж робить кожна мама своєму малюкові при болях у животику. На масаж ми йдемо, щоб відновитися після травми або позбавитися болю. Ну і, звичайно, кожен з нас потирав забите місце долонею, щоб знизити больові відчуття. А це не що інше, як самомасаж. Масаж корисний для всіх. Тож, піклуючись про себе, крім тренувань у тренажерній залі, відвідувань басейну та салону краси, приділіть також увагу масажу. Масаж було винайдено людством давно. Тому є безліч видів і методів масажу. Ми виділимо лише основні.

Спортивний — цей вид масажу роблять тим, хто стежить за своєю спортивною формою і багато часу проводить у тренажерній залі. Всім відоме відчуття ломоти у тілі після інтенсивного тренування. Через підвищений рівень молочної кислоти в організмі, наші м'язи сильно болять і змушують зробити значну перерву у програмі тренувань. Спортивний масаж покращує стан спортсмена, підвищує його працездатність і є профілактикою травм і захворювань опорно-рухового апарату.

Лікувальний масаж рекомендується тим, хто отримав серйозну травму, відчуває постійні болі у попереку через тривале сидіння за комп'ютером, страждає на захворювання опорно-рухового апарату, має відновитися після інсульту. Чудовий засіб, щоб розім’яти м'язи і поліпшити кровообіг.

Косметичний — цей улюблений багатьма жінками вид масажу здатен не тільки поліпшити стан шкіри, попрацювати над проблемними жіночими місцями (типу стегон і живота), але й покращити обмін речовин — а саме повільна «обмінка» і є основною причиною зайвої ваги. Цей вид масажу має безліч підвидів.

Ароматний медовий, інтенсивний антицелюлітний масаж — обирайте! Вирішувати тільки вам!