Матусівська команда дівчат стала чемпіонкою області з футзалу

20 березня у спортивній залі спорткомплексу «Спорт+» приватного підприємця Сергія Мальчика відбулися обласні фінальні змагання серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2016 року, присвячені ХХХІ літнім олімпійським іграм у бразильському місті Ріо-де-Жанейро (організатор — всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» АПК України).

Дві команди дівчат Матусівської ДЮСШ стали чемпіонками Черкаської області з футзалу та вибороли право змагатися в зональній першості України, яка проходить 23—25 березня 2016 року у Вінниці. У цьому кущі змагатимуться команди дівчат з Житомирської, Вінницької, Київської та Черкаської областей.

У разі перемоги шполянські футболістки отримають право взяти участь у чемпіонаті України з футзалу.

Юнаки команди «ЛНЗ» вибороли срібло на чемпіонаті Черкащини з футзалу

За участі переможців зональних обласних змагань 20 березня 2016 року в смт. Чорнобай відбувся фінал чем-піонату обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків двох вікових груп 2001—2002 р.н. та 2003—2004 р.н. В фінальних змаганнях взяли участь вихованці Матусівської, Чорнобаївської, Городищенської та Маньківської ДЮСШ. Вихованці Матусівької ДЮСШ команда «ЛНЗ» с. Лебедин взяла участь у старшій віковій групі.

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином: І місце — команда Чорнобаївської ДЮСШ; ІІ місце — команда «ЛНЗ» Матусівської ДЮСШ; ІІІ місце — команда Городищенської ДЮСШ.
Переможці та призери змагань отримали грамоти. Готували команди до участі в змаганнях тренери-викладачі з футболу Петро Славінський та Сергій Табаченко.

Матусівська ДЮСШ щиро дякує голові наглядової ради Групи компанії «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та директору ТОВ «ЛНЗ», президенту ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Андрію Полтавцю за неодноразову допомогу та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед сільських дітей.

Юні шполянські боксери здобули призові місця на обласному чемпіонаті

Нещодавно в м. Черкаси на базі КДЮСШ «Вікторія» відбувся чемпіонат Черкащини з боксу. Ці змагання є одними з найголовніших на старті нового сезону. Взяти участь у престижному турнірі до обласного центру завітали спортсмени з 12-ти команд. Причому боксери не лише з Черкаських ДЮСШ, а й з Матусівської, Смілянських, Уманської, Тальнівської, Монастирищенської, Жашківської ДЮСШ та інших міст нашої області. Загалом впродовж двох днів на ринг виходило 100 спортсменів.

Впродовж двох днів наші юні боксери демонстрували свою наполегливість та спортивну впертість. Усі учасники зарекомендували себе якнайкраще, але ж у кожному змаганні є переможець. За результатами змагань Матусівська ДЮСШ привезла додому три золотих нагороди і одну бронзову: І місце здобули — Богдан Пахолко (вагова категорія 41,5 кг), Павло Невечеря (вагова категорія 52 кг) та Лев Рак (вагова категорія 56 кг); ІІІ місце у ваговій категорії 43 кг виборов Сергій Шакпарян.

За підсумками змагань до складу збірної команди Черкаської області з боксу серед юнаків було включено двоє наших вихованців — Богдана Пахолка та Павла Невечерю, які візьмуть участь у зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2002—2003 року народження.

Адміністрація Матусівської ДЮСШ висловлює подяку тренеру-викладачеві відділення боксу Віктору Назаренку, який готував команду, приватним підприємцям Ігорю Кукурузі, Володимиру Волошенюку та батькам за підтримку і допомогу в організації поїздки на змагання, а також дякує всім учасникам змагань за старанність, натхнення, волю до перемоги та бажає подальших спортивних успіхів!

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи.