Михайло Дувінг зустрів 93-тю весну

Шполянин Михайло Дувінг розпо­чав свій бойовий шлях у 18-річному віці. Під час війни молодий механік готував літаки до польоту в небо, яке тоді було смертельно небезпечним. Це була дуже відповідальна робота, механік не мав права навіть ворух­нутись, доки пілот не зробить лівий розворот в небі над аеродромом, а зверху летіли бомби... Цими спога­дами часто ділиться Михайло Федо­рович з учнівською молоддю, завжди радо погоджується взяти участь у зустрічах з дітьми в школах, у музеї, в бібліотеці.

Сім десятиліть тому Михай­ло Дувінг разом з однополчанами звільняв рідну землю від німецьких окупантів, визволяв Польщу і дійшоваж до передмістя Берліну. Війна закінчилась, але Михайло Дувінг на все життя залишився закоханий в небо і літаки. Свої знання він потім засто­совував у мирних цілях — навчав вихованців станції юних техніків мо­делювати літаки.

21 квітня Михайло Федорович зустрів свій 93-й день народжен­ня. В цей святковий день до його оселі завітали шановані гості — го­лова райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної ради Іван Скорик, заступник міського голови Віталій Плетінь, голова ветеранської орга- нізації Іван Здор та його заступник Олександр Пряжко. Всі побажали йому ще довгих щасливих років та под­якували за бойову і трудову звитягу.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).