На Шполянщині провели кампанію з протидії торгівлі людьми

З початку 2020 року для безробітних були проведені чотири семінари «Ризики нелегальної трудової міграції». У службі зайнятості діє «гаряча лінія», зателефонувавши на яку можна отримати консультації фахівців, зокрема з питань, пов’язаних із запобіганням нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

У період дії карантину фахівці районної філії проводять заходи у форматі онлайн. Зокрема,  29 та 30 липня 52 шукачам роботи Шполянщини були надані індивідуальні профінформаційні послуги в телефонному режимі.

Під час онлайн-співбесід начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко інформувала  про проблему торгівлі людьми, особливо в цей нелегкий для країни час.   Безробітним було запропоновано на Освітньому порталі державної служби зайнятості пройти курс  «Інформація для роздумів при пошуку роботи за кордоном», метою якого є розкриття сутності та наслідків трудової міграції, інформування про ризики нелегальної трудової міграції та захист від протиправних дій.   

- Проблема торгівлі людьми стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може потрапити в тенета кримінальних осіб чи організацій. Звісно, для розв’язання такої глобальної проблеми необхідні об’єднані зусилля міжнародної громадськості, але не менш важливі і конкретні зусилля кожного із нас, - коментує директор районної філії Ігор Мусюра.          

За інформацією Шполянської районної філія ОЦЗ