МИНУЛИЙ РІК ЗАВЕРШИЛИ З ПЕРЕМОГОЮ!

Наприкінці минулого року в Черка­сах відбувся турнір з футзалу серед юних футболістів 2002—2003 років народження на призи гравця команди «Ворскла» (м. Полтава) та національної збірної України Олександра Ковпака. Команда «ЛНЗ» (с. Лебедин) також взяла участь в цих змаган­нях.

В своїй підгрупі наші футболісти перемог­ли команди «Явір-Олімп» (м. Сміла) — 9:1 та «Дніпро-80» (м. Черкаси) — 4:2, а також зіграли внічию з рахунком 3:3 з командою СДЮШОР-2 (м. Кіровоград). За підсумками всіх поєдинків у підгрупі наші футболісти вийшли до півфінальної стадії змагань.

В півфіналі наші футболісти впевне­но перемогли команду «Перша столи­ця» з Харкова з рахунком 3:1 і вийшли до фіналу, де суперником були футболісти кіровоградської СДЮШОР-2.

Слід відзначити, що в попередніх фіналах, в яких брали участь наші спортсмени, вони завжди поступалися. Здавало­ся, що так буде і нинішнього року, адже по ходу гри юні лебединці поступалися — 0:2, 1:3, 1:4. Але, виявивши неабияку волю до перемоги, змогли в останні десять хвилин забити чотири м’ячі і в підсумку перемогти з рахунком 5:4.

Команда-переможець та решта команд нагороджені кубками, медалями, грамота­ми та призами, які вручив Олександр Ков­пак. Найкращим гравцем турніру визнано Романа Жуковського з команди «ЛНЗ» (с. Лебедин).

Василь ШЕВЦОВ. м.Шпола