Міський голова Сергій КРАВЧЕНКО: «У ШПОЛІ ПРАЦЮЄ 12 ОДИНИЦЬ СПЕЦТЕХНІКИ»

На минулому тижні протягом декількох днів у Шполі безперервно йшов сніг. І так само безперервно розчищали автошляхи та тротуарні доріжки працівники комунального підприємства «Благоустрій». А допомагають їм у цій добрій справі шполянські підприємства.

Зокрема, в місті працює чотири одиниці снігоочисної техніки «Благоустрою», дві — Лебединського насіннєвого заводу, дві — ТОВ «Маяк-Агро», та по одній одиниці надали приватні підприємці: Володимир Пасєка, Ігор Постернак, Павло Мальчик і Станіслав Стеценко.

— Ми (комунальники — ред.) працюємо цілодобово. Оскільки цього зараз вимагають погодні умови, — зазначив працівник КП «Благоустрій» Микола Зубко.
Для оптимізації снігоочищення Шполу було схематично розділено на невеликі ділянки, на кожній з яких працівники комунального господарства і приватних підприємств безперервно прогортають сніг.

— Протягом останніх днів на автошляхах міста проводять активну роботу із розчищення снігу, працює 12 одиниць спеціальної техніки. Ми подбали про те, щоб бульдозери встигали розчищати всі провулки та вулиці Шполи, і на дорогах не створювались небезпечні аварійні ситуації, — зазначив Сергій Кравченко.

Також очільник Шполи повідомив, що техніка час від часу виходила з ладу, тому загалом до роботи з розчищення та ремонтування були залучені всі працівники «Благоустрою». До речі, на обласному рівні було відзначено, що у Шполі працює найбільше техніки на розчищенні доріг.