Місто звільняють від снігу

 Листопад порадував українців першими сніговими опадами. Снігу чекали всі — особливо дітлахи, але зазвичай це призводить до заторів на дорогах та ускладнення руху пішоходів.

Комунальні служби Шполянської ОТГ почали роботу із розчистки снігу та розсипання протиожеледної суміші відразу, як почався снігопад. У боротьбі з негодою  в адмінцентрі громади задіяли 18 працівників та  5 одиниць  техніки КП «Благоустрій», 1 спецмашина  ТОВ «Маяк-Агро» (М.П. Богач), 2 одиниці техніки ГК «ЛНЗ» (Д.В. Кравченко) працювали у селі Лебедин, в селі Капустине —1 машина СПОП «Агро-Прогрес» (В.В. Колісник) та 1 техніка у с. Скотареве (п/п В.В.Запісецький).

      Основні вулиці і тротуари були прочищені і посипані протиожеледною сумішшю. Снігоочисні роботи продовжувались по мірі потреби без затримки.

В ніч з 19 на 20 листопада знову Шполу замело снігом. Комунальні служби розпочали снігоочисні роботи о 1-ій годині ночі, аби попередити утворення льодяного покрову.

До ранку розчистили майже всі головні вулиці міста і автошляхи об’єднаної громади. У боротьбі з негодою задіяли 20 працівників, 5 одиниць техніки КП «Благоустрій», 1 одиниця – КП «Комунальник», 1 спецмашина Шполянського МНВК, 1 — ТОВ «Маяк-Агро» (М.П. Богач). Дві одиниці техніки ГК «ЛНЗ» (Д.В. Кравченко) працювали у селі Лебедин, в селі Капустине —2 машини СПОП «Агро-Прогрес» (В.В. Колісник), 1 техніка у с. Скотареве (п/п В.В.Запісецький), 1 спецмашина КП «Комунальник» у селі Кримки.