Цей жвавий «Тиждень читання»

В останній четвер березня в районній бібліотеці відбулося відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. Завітали учні молодших класів міського ліцей №2 міської ОТГ та учасники міського та обласного конкурсів.

У літературних конкурсах учасники проявили фантазію, показали своє вміння аналізувати прочитане, висловлювати власну думку, мали можливість вибирати для себе різні номінації: рекламний агент, літературний критик, вдячний читач, співавтор, інтерв’юер. Діти створили відеоогляд книг, які радять прочитати своїм одноліткам.

Цьогорічний конкурс виявився надзвичайно врожайним на учасників від нашого району, які представили аж 13 робіт, у тому числі — 2 відеоогляди надійшло із Матусова, 2 — із Лозуватки.

На заході наголошувалось на тому, що дитяча книжка відкриває шлях у літературу — великий світ на все життя. Всіх присутніх було запрошено до бібліотеки, де завжди буде весело, цікаво і пізнавально, адже зустріч з книгою завжди захоплююча і неповторна. Всі учасники були нагороджені грамотами за участь у конкурсі та солодощами. Працівники бібліотеки побажали учасникам перемоги в обласному конкурсі.

Завдячуючи спонсору свята — приватному підприємцю Максиму Доценку, поласували смаколиками як учасники конкурсів, так і юні артисти.

Валентина ІВАНКІНА