Молодь обирає активний відпочинок

Для цих представників молодого покоління Шполянщини теза «Здорова нація – незалежна Україна»  — не просто порожні слова, а своєрідний девіз. Уже кілька років поспіль Максим Доценко, В’ячеслав Шейчук та Володимир Пасєка   віддають перевагу активному відпочинку, поєднуюючи   спортивний туризм і культурно-пізнавальний відпочинок під час велоподорожей.

— Якось у соцмережах  у поле зору мені потрапив один пост: літня людина вже  на схилі літ  дуже шкодувала лише про три речі — що у своєму житті мало часу і уваги приділяла своїм рідним, не піклувалась про своє здоров’я і мало подорожувала. Тому ми вирішили не втрачати цієї можливості сьогодні,—  розповідає Максим Доценко.

Разом зі своїми половинками Максим, В’ячеслав та Володимир  тиждень тому побували в Одесі, де на велосипедах подолали 10 км «трасу здоров’я» уздовж морського берега від Аркадії до парку Шевченка, а минулої неділі відвідали   Холодний Яр. На велосипедах вони об’їздили й Шполянщину, побували у мальовничих місцях В’язівка, сусіднього Городищенського району, в уманській Софіївці.

— Велоподорожі —  чудова  можливість  одночасного спілкування з природою та відвідування цікавих історичних місць, знайомство з краєвидами рідної України,— каже В’ячеслав Шейчук. —  Саме в такий спосіб найбільше відчуваєш  свободу руху, політ фантазії,  наповнюєшся  новими враженнями. І це чудова можливість за вихідні зарядитися енергією, відновити свої сили.

Дійсно, для такого відпочинку не потрібні якісь великі кошти, як дехто зважає на це, а лише бажання і… велосипед.  А от ті відчуття і емоції, які отримуєш, незрівнянні з жодними іншими, бо саме вони хоча й наповнюють людину приємною втомою, та взамін  дають чистий розум і яскраві враження, — переконана молодь.  

 Спробуйте і ви, не пошкодуєте…

                                                                                           Влада Липовецька